Výlet do Protivína

Nevíte, kam vyrazit o víkendu? Připravujete školní výlet? Přijeďte do Protivína. Nečekaná exotika!

Protivín, to není jenom známý Pivovar Platan. Na návštěvníky se těší i Krokodýlí ZOO, kde můžete v bezpečí pozorovat desítky těchto tajemných predátorů. Čeká na vás Zoologické muzeum plné koster zvířat, expozice Jiřího Koláře, výstava exotické přírody, několik naučných stezek vedoucích krásnou jihočeskou přírodou a mnohem více.


Protivín se na své návštěvníky těší a dobře se o ně postará. Parkování zdarma na náměstí, dětské hřiště za rohem nebo příjemné informační centrum v kaplance vám jistě zpříjemní pobyt ve městě. Bude to tady bavit mámu, tátu a pochopitelně především děti! Na výletě do Protivína si společný volný čas skvěle užijete. Příjemně strávený den můžete zakončit v jedné z protivínských restaurací. Tak vzhůru na výlet!

Cestykrajem Videotour
  • Krokodýlí zoo
  • Naučné stezky
  • Exotická příroda
  • Pivovar Platan
  • Kaplanka
  • Zoologické muzeum
  • Království času

Kontakt


O projektu

Turistický ruch je pro každé město motivací k rozvoji podnikání a k posílení povědomí veřejnosti o daném místě. V Protivíně se společnou aktivitou města a soukromých subjektů podařilo vytvořit atraktivní komplex turistických zajímavostí, které budou nabízeny návštěvníkům pod značkou „Výlet do Protivína“.

Renovovaný objekt kaplanky na náměstí, Krokodýlí ZOO, Zoologické muzeum, Expozice výtvarníka Jiřího Koláře, Protivínské muzeum a v neposlední řadě Pivovar Platan, jsou mimořádně zajímavými cíli, jež zaručují návštěvníkům kvalitně strávený volný čas. Ambicí Protivína je přilákat do města především rodiny s dětmi a školní mládež.

Výlet do Protivína by se měl stát pro všechny svěžím zážitkem, kdy se na cestě jižními Čechami náhle objeví „Nečekaná exotika“.


Kontakt

Informační středisko ProtivínInformační středisko Protivín
Marie Laňová
Hana Rybáková

Provozní doba:
Červen až konec srpna: denně (pondělí až neděle) od 9:00 hodin do 17:00 hodin
Září až konec května: Pondělí až pátek od 8.00 do 16.00 hodin, sobota a neděle zavřeno.
V případě zájmu o prohlídku Kaplanky a jejích výstavních prostor v sobotních odpoledních hodinách je možno se domluvit předem na tel. č. +420 382 203 354.

Telefon: +420 382 203 354
E-mail: infocentrum@muprotivin.cz

Adresa:
Informační centrum Protivín
Masarykovo náměstí 37
398 11   Protivín

Telefon na spojovatelku MěÚ Protivín: +420 382 203 333
E-mail sekretariát: podatelna@muprotivin.cz


Fotogalerie

Fotogalerie Kontakty foto č. 1 Fotogalerie Kontakty foto č. 2
© 2010 Výlet do Protivína - všechna práva vyhrazena
Skinhome - samolepky na zeď Skinbook - samolepka na notebook Fabrix - pouzdra na notebooky, iPady, iPody, iPhony, mobilní telefony, hard disky, fotoaparáty